Om os

100% uvildig økonomisk rådgivning

Arvad | Finanshus er landsdækkende og vi yder uvildig rådgivning til private, selskaber, foreninger m.v.

Vi har samlet over 200 års erfaring indenfor såvel national som international rådgivning.

Målet med den individuelle rådgivning er at skabe

  • TRYGHED
  • OVERBLIK
  • VÆRDI

TEAM

Susanne-Foto-web

Susanne Arvad
Direktør/Ejer
Telefon 31 16 86 03
susanne@arvad-finanshus.dk

 

Skærmbillede 2019-01-20 kl. 20.41.10

Dan Løkke
Pensionschef
Telefon 31 15 67 86
dan@arvad-finanshus.dk

Skærmbillede 2019-03-23 kl. 13.42.44

Bjarne Bukdahl
Risk Management Rådgiver
Telefon 28 57 49 84
bukdahl@arvad-finanshus.dk

 

Skærmbillede 2019-01-20 kl. 20.41.50

Poul Koudal
Pensionsrådgiver
Telefon 31 16 02 84
poul@arvad-finanshus.dk

 

Skærmbillede 2019-01-20 kl. 20.42.27

Steen Aagaard
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 20 28 41 95
steen@arvad-finanshus.dk

Skærmbillede 2019-01-20 kl. 20.44.53

Jørgen W. Rasmussen
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 14 06 41
jwr@arvad-finanshus.dk

 

Skærmbillede 2017-08-15 kl. 12.57.36

Bente Thrane Jensen
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 14 89 58
Bente@arvad-finanshus.dk

 

Emma

Emma Arvad
Stud. Hjælper
Telefon 27 20 40 51
Emma@arvad-finanshus.dk

ADMINISTRATION

skaermbillede-2016-10-14-kl-14-41-54

Mariann V. Kristensen
Regnskabschef
Telefon 70 20 27 24
Mariann@arvad-finanshus.dk

 

Kontaktoplysninger
Telefon: 70 27 24 20

Adresse:

Bagsværd Hovedgade 77
2880 Bagsværd