Om os

100% uvildig økonomisk rådgivning

Arvad | Finanshus er landsdækkende og vi yder uvildig rådgivning til private, selskaber, foreninger m.v.

Vi har samlet over 200 års erfaring indenfor såvel national som international rådgivning.

Målet med den individuelle rådgivning er at skabe

  • TRYGHED
  • OVERBLIK
  • VÆRDI

TEAM JYLLAND

Susanne-Foto-web

Susanne Arvad
Direktør/Ejer
Telefon 31 16 86 03
susanne@arvad-finanshus.dk

Anne Kjær (Aarhus) p.t. barsel til medio november 2018
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 42 71 53 95
annekjaer@arvad-finanshus.dk

skaermbillede-2016-10-14-kl-14-41-54

Jørgen W. Rasmussen (Aarhus)
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 14 06 41
jwr@arvad-finanshus.dk

Skærmbillede 2015-10-25 kl. 15.06.08

Bodil Koch Nielsen (Aarhus)
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 14 96 18
bodil@arvad-finanshus.dk

skaermbillede-2016-10-14-kl-13-13-27

John Rosenbaum (Aarhus)
Pensionschef Jylland/Fyn
Telefon 31 44 16 13
John@arvad-finanshus.dk

Skærmbillede 2015-10-25 kl. 15.06.45

Per Hardy Kristiansen (Aarhus)
Erhvervschef
Telefon 31 79 31 34
per@arvad-finanshus.dk

TEAM SJÆLLAND

Susanne-Foto-web

Susanne Arvad
Direktør/Ejer
Telefon 31 16 86 03
susanne@arvad-finanshus.dk

 

Freddie Hartmann(København)
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 16 02 84
Freddie@arvad-finanshus.dk

Skærmbillede 2017-10-02 kl. 12.44.07

Lars Bro Olesen(København)
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 35 64 46
Lars@arvad-finanshus.dk

 

TEAM FYN

Skærmbillede 2017-08-15 kl. 12.57.36

Bente Thrane Jensen (Odense)
Uvildig økonomisk rådgiver
Telefon 31 14 89 58
Bente@arvad-finanshus.dk

 

ADMINISTRATION

skaermbillede-2016-10-14-kl-14-41-54

Mariann V. Kristensen
Regnskabschef
Telefon 70 20 27 24
Mariann@arvad-finanshus.dk

Maja Bro Poulsen
Studiehjælper København
maja@arvad-finanshus.dk

 

 

 

Kim Vestergaard Jeppesen
Studiehjælper Aarhus
kim@arvad-finanshus.dk

 

Kontaktoplysninger
Telefon: 70 27 24 20

Kontor Aarhus:
Gunnar Clausens Vej 36, 1
8260 Viby J

Kontor København:
Bagsværd Hovedgade 77
2880 Bagsværd

Kontor Odense:
Storkeløkken 64
5270 Odense N