Arvad Finanshus

Om os

Uvildige rådgivere

Teamet

Vi tror på at ingen ved alt, men at vi sammen ved det meste. Vi har valgt at samle rådgivningen under ét tag, som skaber tilgængelighed kompetent rådgivning og ikke mindst værdi for dig som kunde hos os.  

LEDELSE

Susanne Arvad

CEO

Susanne@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 16 86 03

Dan Løkke

Direktør

Dan@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 15 67 86

RÅD

Emma Arvad-Steger

Uvildig økonomisk rådgiver

emma@arvad-finanshus.dk
Telefon 27 20 40 51

Lisbeth Arenfeldt

Uvildig økonomisk rådgiver

lisbeth@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 31 64 19

Rasmus Holm Rislund

Uvildig økonomisk rådgiver

rasmus@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 50 06 28

Robin Eriksen

Uvildig økonomisk rådgiver

robin@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 35 64 46

Investering og Pension

Claus Topp

Uvildig pensionschef

claus@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 50 06 29

Peter Baltzer

Uvildig investeringschef

peter@arvad-finanshus.dk
Telefon 42 71 53 95

Tillie Nielsson Ørndrup

Uvildig pensionschef (firmapension)

tillie@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 50 12 06

SUPPORT

Karen Jensen

Chef for support

karen@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 50 15 29

Mathilde Simmelkjær Nielsen

Support

Mathilde@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 31 79 46

Tobias Hald Dencker

Stud. hjælper

support@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 31 79 46

Jacob Holme

Stud. hjælper

support@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 31 79 46

FINANS

Mariann V. Kristensen

Bogholder

mariann@arvad-finanshus.dk
Telefon 70 20 27 24

Amalie Nielsen

Bogholder

amalie@arvad-finanshus.dk
Telefon nr. 30 44 10 44

Steen Larsson

Revisor

revisor@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 50 22 67

JURA

Kira Niro

Jurist

jura@arvad-finanshus.dk
Telefon 50 55 10 60

360Bolig/Bruttolønsordning

Malene Haxager

 CCO

 

malene@arvad-finanshus.dk
Telefon 31 50 38 97

"Livet forstås baglæns, men må leves forlæns"

—Søren Kierkegaard

Kontakt os

Høje forventninger til rådgivning?

Personlig rådgivning og sparring

Arvad Finanshus tilbyder at være din personlige rådgiver og sparringspartner.

Foredrag

Arvad Finanshus tilbyder spændende og udbytterige foredrag.

Uvildig rådgivning

Arvad Finanshus er for dig som har en, i dine øjne, kompleks økonomi og hvor du har høje forventninger til din uvildig personlig rådgivning.